ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ υποψηφίων εισαγωγικών εξετάσεων ΓΙΑ ΤΗΝ Α΄ Λυκείου – 2024

Μπορείτε να δείτε τον ΤΕΛΙΚΟ ΚΑΤΑΛΟΓΟ των υποψηφίων που θα πάρουν μέρος στις εισαγωγικές εξετάσεις σχολικού έτους 2024-2025 στο εξεταστικό κέντρο του Πρότυπου Λυκείου Ζωσιμαίας Σχολής Ιωαννίνων, με αναφορά στον εξαψήφιο αριθμό της αίτησής τους, τις προτιμήσεις σχολείων και την ένταξη σε ειδική κατηγορία. Το Ε.Κ. πλέον αναγράφεται και στο αποδεικτικό υποβολής της αίτησής τους (πρόσφατα εκτυπωμένη αίτηση).

Οι υποψήφιοι που περιλαμβάνονται στον τελικό Πίνακα (βλ. παρακάτω) θα πρέπει να προσέλθουν στο Εξεταστικό Κέντρο το Σάββατο, 18 Μαΐου 2024 το αργότερο έως τις 9.00 π.μ. έχοντας μαζί τους:

1. το έγγραφο της ταυτοπροσωπίας τους το οποίο πρέπει να είναι σε ισχύ,
(δελτίο αστυνομικής ταυτότητας ή διαβατήριο, αλλιώς ταυτοπροσωπία από
Κ.Ε.Π. για όσους δεν έχουν συμπληρώσει τα 12 έτη).

2. πρόσφατα εκτυπωμένη την αίτησή τους από την πλατφόρμα των αιτήσεων στην οποία
και αναγράφεται ο εξαψήφιος κωδικός υποψηφίου και το εξεταστικό κέντρο.

Παρακαλούμε όπως γίνει έλεγχος των στοιχείων από τον Τελικό Κατάλογο που ακολουθεί.

Ε.Κ. – ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Τελικός Κατάλογος Υποψηφίων Εξεταστικού Κέντρου