Αρχείο ημέρας 8 Απριλίου 2020

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΕΝΤΥΠΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑΣ Το έντυπο περιλαμβάνει 22 προτάσεις-κλειδιά για την υποστήριξη των μαθητών και μαθητριών της Γ’ Λυκείου αναφορικά με το σχεδιασμό της σταδιοδρομίας τους.

Κατηγορίες: Νέα | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο “Σχεδιάζω τη Σταδιοδρομία μου: 22 προτάσεις-κλειδιά για μαθητές και μαθήτριες της Γ’ Λυκείου” του Εργαστηρίου Συμβουλευτικής Επιστήμης και Επαγγελματικής Σταδιοδρομίας, του Παιδαγωγικού Τμήματος Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών.