ΑΤΟΜΙΚΑ ΕΡΓΑ Α’ Γυμνασίου
Υπεύθυνη καθηγήτρια:
Κουτάντου Ειρήνη
A1
A2
A3
Υπεύθυνη καθηγήτρια:
Μαρκάκη Στέλλα
A4
A5
A6
A7
***************************************************************************************
ΟΜΑΔΙΚΑ ΕΡΓΑ Β’ Γυμνασίου
Β1 Α’ ομάδα
Υπεύθυνος καθηγητής: Μαρκάκη Στέλλα
Αγγειοπλαστείο “ΠΗΛΙΔΗΣ”
Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:
ΑΒΒΑΝΙΔΗ | ΜΑΡΙΑ |
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΧΡΙΣΤΟΥΛΑ |
ΑΛΙΤΣΑΝΙ | ΑΝΤΡΕΑ |
ΑΡΧΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ | ΜΑΡΙΑ |
ΒΑΛΟΥΡΔΟΣ | ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ |
ΒΑΡΔΑΛΑΧΑΚΗ | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ |
ΒΕΡΒΕΛΑΚΗ | ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ |
ΒΟΛΙΤΑΚΗ | ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ |
ΒΟΡΝΙΩΤΑΚΗΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
ΒΡΑΧΝΑΚΗΣ | ΜΕΝΕΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ | ΓΕΩΡΓΙΑ |
ΓΕΡΑΚΙΑΝΑΚΗΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
ΓΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ | ΜΙΧΑΗΛ |
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ | ΙΩΑΝΝΑ |
Β1 Β’ ομάδα
Υπεύθυνος καθηγητής: Μαρκάκη Στέλλα
Ελαιουργείο “Ο Χρυσός της Κρήτης”
Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ | ΠΑΡΑΣΧΟΣ |
ΔΙΑΚΟΜΗΝΑ | ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ |
ΖΑΜΠΟΥΛΑΚΗΣ | ΑΓΓΕΛΟΣ |
ΖΑΧΑΡΑΚΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ |
ΖΕΡΒΑΚΗ | ΑΝΤΩΝΙΑ |
ΖΩΑΚΗ | ΜΑΡΙΑ |
ΚΑΛΑΘΑΚΗΣ | ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
ΚΑΛΕΡΓΗΣ | ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
ΚΑΡΑΛΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΚΑΤΕΡΓΙΑΝΝΑΚΗ | ΙΩΑΝΝΑ |
ΚΟΚΚΑΛΗΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
ΚΟΤΣΑΚΗΣ | ΣΑΒΒΑΣ |
ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
Β2 Α’ ομάδα
Υπεύθυνος καθηγητής: Μαρκάκη Στέλλα
Βιομηχανία Αυτοκινήτων “Turbo Cars”
Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:
ΛΑΠΙΔΑΚΗ | ΔΕΣΠΟΙΝΑ |
ΛΙΑΠΗ | ΘΕΟΔΟΣΙΑ – ΣΜΑΡΑΓΔΑ |
ΛΙΑΠΗ | ΝΕΦΕΛΗ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ |
ΜΑΓΔΑΛΗΝΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
ΜΑΓΚΟΥΣΑΚΗ | ΙΩΑΝΝΑ |
ΜΑΚΑΡΩΝΑ | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΛΕΝΗ |
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ | ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ |
ΜΑΝΩΛΙΟΥΔΗΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ | ΣΟΦΙΑ |
ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ | ΑΝΤΩΝΙΟΣ |
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ | ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ |
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ |
Β2 Β’ ομάδα
Υπεύθυνος καθηγητής: Μαρκάκη Στέλλα
Βιομηχανία Ζωοτροφών “Ζωοτροφές Κρήτης”
Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:
ΜΑΥΡΟΥ | ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ |
ΜΕΤΑΞΑΚΗ | ΡΑΦΑΕΛΑ |
ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
ΜΗΛΑΘΙΑΝΑΚΗ | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ |
ΜΙΧΑΛΙΟΥ | ΡΑΦΑΪΛΙΑ |
ΜΙΧΕΛΟΥΔΑΚΗΣ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ |
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ | ΔΑΝΑΗ |
ΜΟΝΙΑΚΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΜΠΑΡΚΑΤΣΑ | ΔΗΜΗΤΡΑ |
ΜΠΑΡΜΠΑΝΤΩΝΗ | ΣΤΥΛΙΑΝΗ |
ΜΩΡΑΐΤΗΣ | ΕΥΘΥΜΙΟΣ |
ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ | ΛΕΩΝΙΔΑΣ |
ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΝΙΚΗ |
Β3 Α’ ομάδα
Υπεύθυνος καθηγητής: Μαρκάκη Στέλλα
Αεροδρόμιο “High Fly”
Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:
ΞΥΛΟΥΡΗΣ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ | ΣΤΥΛΙΑΝΗ |
ΠΕΡΓΑΜΑΛΗ | ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ |
ΠΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ | ΜΑΡΙΑ-ΜΕΛΙΝΑ |
ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗΣ | ΜΑΡΙΟΣ |
ΠΕΤΡΑΚΗ | ΚΑΛΛΙΟΠΗ |
ΠΙΤΣΩΚΟΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
ΠΟΛΙΤΑΚΗ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ |
ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
ΡΟΥΓΚΑΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ |
ΣΑΙΝΤ | ΡΕΝΤΙΝ |
ΣΑΧΛΑΜΠΑΝΗ | ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ |
Β3 Β’ ομάδα
Υπεύθυνος καθηγητής: Μαρκάκη Στέλλα
Σοκολατοβιομηχανία “Choco Dream”
Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:
ΣΕΓΓΟΥ | ΡΑΦΑΕΛΑ |
ΣΚΕΝΤΖΟΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ |
ΣΟΥΡΜΠΙ | ΓΚΡΙΣΕΛΝΤΑ |
ΣΠΑΓΟΥΛΑΚΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ | ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ |
ΣΤΑΥΡΑΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ | ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ |
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ | ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ |
ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
ΣΤΡΙΓΚΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ | ΑΝΔΡΕΑΣ |
ΣΥΝΤΙΧΑΚΗ | ΔΗΜΗΤΡΑ |
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ |
ΤΖΑΝΑΚΗ | ΜΑΡΙΑ |
Β4 Α’ ομάδα
Υπεύθυνος καθηγητής: Τσαρδακάς Νικόλαος
Βιομηχανία Αυτοκινήτων “CORVETTE”
Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:
ΑΛΕΞΑΚΗ | ΖΩΗ |
ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ | ΡΟΥΜΠΙΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ |
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ | ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ | ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ |
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ | ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ |
ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ | ΜΙΧΑΗΛ |
ΑΡΒΑΝΙΤΗ | ΕΦΡΑΙΜΙΑ |
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ |
ΑΣΚΟΞΥΛΑΚΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
ΑΥΓΕΝΑΚΗ | ΑΡΙΣΤΕΑ ΓΕΩΡΓΙΑ |
ΒΑΡΔΑΚΗΣ | ΑΝΤΩΝΙΟΣ |
ΒΑΡΔΑΚΗΣ | ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
ΒΑΣΙΛΑΚΗ | ΓΕΩΡΓΙΑ |
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ |
Β4 Β’ ομάδα
Υπεύθυνος καθηγητής: Τσαρδακάς Νικόλαος
Βιομηχανία Σοκολάτας “Chocolatrion”
Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:
ΒΑΣΣΑΛΟΥ | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
ΒΑΧΟΥΘΙΑΝΑΚΗΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
ΤΖΑΝΕΤΗΣ | ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ |
ΤΖΩΡΜΠΑΤΖΑΚΗΣ | ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ |
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ | ΑΘΗΝΑ ΜΕΡΟΠΗ |
ΤΣΑΛΠΟΥΡΗ | ΣΟΦΙΑ |
ΦΡΑΓΚΑΚΗ | ΜΑΡΙΑ |
ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗΣ | ΑΓΓΕΛΟΣ |
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ | ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ |
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ | ΚΥΡΙΑΚΗ |
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ |
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ |
ΧΟΥΔΕΤΣΑΝΑΚΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ |
Β5 A’ ομάδα
Υπεύθυνος καθηγητής: Τσαρδακάς Νικόλαος
Οίκος Υψηλής Ραπτικής “JUDAH CLUB”
Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:
ΒΕΛΕΝΤΑΚΗΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
ΒΕΛΗΜΒΑΣΑΚΗ | ΚΑΛΛΙΟΠΗ |
ΒΙΔΑΚΗΣ | ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ |
ΒΟΛΩΝΑΚΗ | ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ |
ΓΙΑΜΑΛΗ | ΜΑΡΙΑ |
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ | ΝΙΚΟΛΕΤΑ |
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ | ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ |
ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ | ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ |
ΓΩΝΙΑΝΟΣ | ΜΙΝΩΑΣ |
ΔΑΜΑΒΟΛΙΤΗ | ΑΡΓΥΡΗ |
ΔΑΜΑΒΟΛΙΤΗΣ | ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ |
ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ | ΜΑΡΙΑ |
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ | ΔΕΣΠΟΙΝΑ |
ΔΕΜΙΣΙΩΤΗ | ΡΑΦΑΕΛΛΑ |
Β6 A’ ομάδα
Υπεύθυνος καθηγητής: Τσαρδακάς Νικόλαος
Βιομηχανία Μπισκότων “BISCOTEQUE”
Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:
ΚΑΜΑΛΕΔΑΚΗ | ΙΩΑΝΝΑ |
ΚΑΜΑΡΑΤΟΣ | ΦΩΤΙΟΣ |
ΚΑΝΑΒΑΚΗ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ |
ΚΑΡΑΛΗ | ΜΑΡΙΑ |
ΚΑΦΕΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗ | ΒΑΣΙΛΙΚΗ – ΜΑΡΙΑ |
ΚΑΦΟΥΣΗΣ | ΜΗΝΑΣ |
ΚΛΑΔΟΥ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ |
ΚΟΝΣΟΛΑΚΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
ΚΟΤΣΑΡΙΔΗ | ΜΑΡΙΝΑ |
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ | ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
ΚΟΥΤΕΝΤΕ | ΕΛΕΝΗ |
Β7 A’ ομάδα
Υπεύθυνος καθηγητής: Μαρκάκη Στέλλα
Βιομηχανία Βοτάνων “Herb Factory”
Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ | ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΛΥΓΕΡΗ |
ΜΑΝΤΙΔΑΚΗ | ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ |
ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗ | ΕΙΡΗΝΗ |
ΜΕΪΜΑΡΑΚΗ | ΕΙΡΗΝΗ |
ΜΠΡΑΓΟΥΔΑΚΗ | ΛΥΔΙΑ |
ΝΕΣΤΟΡΙΑΚ | ΧΡΙΣΤΙΝΑ |
ΟΥΣΤΑΜΑΝΩΛΑΚΗ | ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΕΝΗ |
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΔΗΜΗΤΡΑ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ | ΑΝΔΡΕΑΝΑ |
ΠΙΠΕΡΑΚΗ | ΒΑΣΙΛΙΚΗ |
Β7 Β’ ομάδα
Υπεύθυνος καθηγητής: Μαρκάκη Στέλλα
Βιομηχανία Καπνού “King of cigarette”
Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:
ΜΑΝΖΙΕΡΙ | ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ |
ΜΑΤΕΛΙΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΜΙΧΑΛΑΚΗ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ |
ΜΟΣΧΟΝΗΣΩΤΗΣ | ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ |
ΝΤΑΓΚΙΝΗΣ | ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
ΝΤΟΥΡΑΚΗΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ | ΦΩΤΙΟΣ |
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ | ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
ΠΛΑΚΙΩΤΑΚΗΣ | ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ |
Β8 A’ ομάδα
Υπεύθυνος καθηγητής: Τσαρδακάς Νικόλαος
Αρωματοποιείον “FLOWERS”
Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:
ΠΟΛΙΤΑΚΗ | ΛΗΔΑ |
ΠΟΝΤΙΚΑΚΗ | ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ |
ΠΡΟΜΠΟΝΑ | ΟΥΡΑΝΙΑ |
ΣΑΒΒΙΔΗΣ | ΧΡΗΣΤΟΣ |
ΣΑΡΙΔΑΚΗ | ΚΥΡΙΑΚΗ |
ΣΓΟΥΡΟΥ | ΕΙΡΗΝΗ |
ΣΗΦΑΚΗ | ΑΡΓΥΡΩ |
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ | ΖΩΓΡΑΦΙΑ |
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ | ΜΙΧΑΗΛ |
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ | ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ |
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΣΩΜΑΡΑΚΗ | ΚΑΛΛΙΟΠΗ |