ΟΜΑΔΙΚΑ ΕΡΓΑ Β’ Γυμνασίου 2021-22

Β1 Α’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Μαρκάκη Στέλλα

Βιομηχανία Ρούχων «Factory B1»

1α

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΛΑΤΣΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ
ΑΛΙΤΣΑΝΙ (ALICANI) ΑΝΤΡΕΑ (ΑΝΔΡΕΑ)
ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΖΩΗ
ΑΝΤΩΝΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΑΡΜΟΥΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΑΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΒΑΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΒΑΛΕΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΡΑΜΠΟΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

 

Β1 Β’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Μαρκάκη Στέλλα

Βιομηχανία Ρομπότ «ΤERMIBOT»

1β

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:

ΒΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΒΑΡΕΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΒΑΤΣΙΘΙΑΝΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΒΕΡΤΟΥΔΟΥ ΠΙΣΤΟΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΒΙΓΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΥΡΙΝΤΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΑΛΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
ΓΙΑΝΚΟΒΙΤΣ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΓΙΑΝΝΙΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ

Β2 Α’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Μαρκάκη Στέλλα

Βιομηχανία Σοκολατούχου Γάλακτος «CHOCOMILK»

2α

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:

ΓΚΙΚΑ (GJIKA) ΑΡΝΤΙΑΝ (ARDJAN)
ΖΟΥΡΑΒΛΕΒΑ (ZHURAVLEVA) ΝΤΑΡΙΑ (DARIA)
ΚΑΒΒΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΚΑΛΟΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
ΚΑΡΑΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΟΓΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΚΟΛΛΑΡΟΥ ΛΥΔΙΑ
ΚΟΠΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΚΟΥΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΚΟΥΚΙΑ ΣΟΦΙΑ
ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Β2 Β’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Μαρκάκη Στέλλα

Βιομηχανία Μπισκότων «Cremel»

2β

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:

ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΛΥΡΩΝΗ ΕΛΕΝΗ
ΜΑΓΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΓΙΑΒΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Β3 Α’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Μαρκάκη Στέλλα

Βιομηχανία Tυροκομικών Προϊόντων «Cretan Chesse»

3α

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:

ΜΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ
ΜΠΟΡΜΠΟΥΔΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΜΠΟΥΜΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΠΟΥΤΖΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΜΥΛΩΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΕΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΝΤΟΥΡΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΞΕΙΔΙΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΓΙΑΒΛΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ
ΠΑΓΙΑΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

 

Β3 Β’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Μαρκάκη Στέλλα

Βιομηχανία Αθλητικών Ρούχων «Lovely Clothing»

3β

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΠΑΝΑΟΥΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΑΠΑΤΣΙΜΠΑ ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΕΡΒΟΛΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΣΑΑΚ
ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

Β4 Α’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Μαρκάκη Στέλλα

NFTS Project «TCEC CLUB»

4α

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:

ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΓΙΑΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΕΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΣΗΦΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΣΚΑΡΤΣΙΛΑ ΧΡΥΣΗ
ΣΜΠΩΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΤΡΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΥΛΛΙΓΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΣΥΝΤΙΧΑΚΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

Β4 Β’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Μαρκάκη Στέλλα

Βιομηχανία Formula «ONI-CHAN»

4β

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:

ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΤΕΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΤΖΑΝΑΚΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ  ΜΑΡΙΑ
ΤΡΑΝΤΑΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
ΤΡΕΥΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ
ΤΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΡΟΥΛΛΙΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΤΣΙΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΤΣΙΧΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΤΥΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
ΤΥΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Β5 Α’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλλιόπη

Αυτοκινητοβιομηχανία «CARDIA»

5α

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΒΙΓΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΙΤΣΑΞΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΒΙΤΣΑΞΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΕΩΡΓΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ
ΓΙΑΜΑΛΗ ΜΑΡΙΝΑ
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΔΟΛΑΨΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Β5 Β’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλλιόπη

Βιομηχανία κινητών τηλεφώνων «HORIZON»

5β

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:

ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΦΛΟΥΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΑΝΘΗ
ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ
ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΨΑΛΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΨΥΛΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Β6 Α’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλλιόπη

Σοκολατοβιομηχανία «CHOCOLOCO»

6α

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΔΑΤΣΕΡΗ ΜΑΡΙΑ
ΔΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΡΕΤΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΖΕΡΒΑ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΘΕΜΕΛΗ ΕΛΕΝΗ
ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΚΑΖΑΝΑ ΑΝΝΑ

Β6 Β’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλλιόπη

Βιομηχανία αρτοσκευασμάτων «ΜΙΑ ΖΩΗ ΨΩΜΙ»

6β

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:

ΚΑΛΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ
ΚΑΡΡΑ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ
ΚΑΣΤΕΛΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΛΑΓΑΜΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΛΑΥΡΕΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ
ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Β7 Α’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλλιόπη

Αεροδρόμιο «FIREFLY»

7α

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:

ΓΩΝΙΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ
ΜΑΤΑΛΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΜΠΟΡΜΠΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΥΝΤΙΝΛΛΑΡΙ ΑΡΝΤΕΑ
ΠΑΠΑΔΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ
ΠΑΠΟΥΤΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Β7 Β’ ομάδα

Υπεύθυνη καθηγήτρια: Καρασαββίδου Καλλιόπη

Βιομηχανία ενδυμάτων «MY FASHION»

7β

Την ομάδα αποτελούν οι μαθητές:

ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ-ΜΑΡΙΑ
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΡΑΝΤΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Αφήστε μια απάντηση