Άρθρα για 21, Απρίλιος 2015

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 3ος Διαγωνισμός Ορθογραφίας για μαθητές Γ΄ Γυμνασίου

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΩΝΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Πληρ.: Αλ. Μακρίδης: τηλ. 6944442689 e-mail: synfikas@gmail.com Ιστολόγιο: synfika.blogspot.gr Καστοριά, 19 Απριλίου 2015     ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ   Ο Σύνδεσμος Φιλολόγων Καστοριάς πραγματοποιεί τον 3ο Διαγωνισμό Ορθογραφίας για τους μαθητές της Γ΄ τάξης Γυμνασίου όλων των ημερήσιων Γυμνασίων της Π.Ε. Καστοριάς την Κυριακή 26 Απριλίου 2015 στην αίθουσα εκδηλώσεων του 4ου… (συνέχεια…)

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Προγράμμα 9ου Συνεδρίου της ΠΕΚΑΠ

PROGRAMMA_9SynedrioPekap

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Νέο διατμηματικό μεταπτυχιακό πρόγραμμα με τίτλο “Διοίκηση Ολικής Ποιότητας και Καινοτόμες Εφαρμογές στην Εκπαίδευση”

Σας ανακοινώνουμε την λειτουργία του νέου ΔΠΜΣ με τίτλο “Διοίκηση Ολικής Ποιότητας και Καινοτόμες Εφαρμογές στην Εκπαίδευση” μεταξύ των Τμημάτων Επιστημών Προσχολικής Αγωγής και Εκπαίδευσης της Παιδαγωγικής Σχολής και Οικονομικών Επιστημών της Σχολής Οικονομικών και Πολιτικών Επιστημών του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης. Αναλυτικές πληροφορίες σχετικά με τον τρόπο εισαγωγής, τον τρόπο λειτουργίας, το πρόγραμμα σπουδών κλπ…. (συνέχεια…)