PC140001Στη Λιβαδειά σήμερα, 14 Δεκεμβρίου 2015 ημέρα Δευτέρα και ώρα 11:00 π.μ., στα γραφεία της Δ/νσης Π.Ε. Βοιωτίας το Π.Υ.Σ.Π.Ε. Επιλογής Βοιωτίας, που συγκροτήθηκε με την με αριθμ. πρωτ. Φ.Αποφ./3387/25-5-2015 απόφαση του Περιφερειακού Δ/ντή Εκπ/σης Στερεάς Ελλάδας, αποτελούμενο από τους:

1. Γκάρτζιο Γεώργιο, Δ/ντή της Δ/νσης Π.Ε. Βοιωτίας, ως Πρόεδρο.
  2. Καλπύρη Ιωάννη, Δ/ντή του 6ου Δ.Σ. Λιβαδειάς, ως Τακτικό μέλος και Αντιπρόεδρο.
  3. Νίκα Δέσποινα, Δ/ντρια του 4ου Δ.Σ. Θήβας, ως Τακτικό μέλος.
  4. Ρουπάκα Ιωάννα, Δ/ντρια του Ειδικού Δ.Σ. Θήβας, ως Αναπληρωματικό αιρετό μέλος.
  5. Γαμβρίλη Ιωάννη, Δ/ντή του Δ.Σ. Διστόμου, ως Τακτικό αιρετό μέλος.
  6. Σκόνδρα Ασήμω, σχολική σύμβουλο 2ης Εκπαιδευτικής Περιφέρειας Βοιωτίας.
  7. Πάνου Στέργιο, εκπαιδευτικό του 10ου Δ.Σ. Λιβαδειάς, ως Τακτικό μέλος.

και τη Δήμα Αναστασία, διοικητικό υπάλληλο ΠΕ 1 της Δ/νσης Π.Ε. Βοιωτίας, ως Γραμματέα του Συμβουλίου Επιλογής συνήλθε σε τακτική συνεδρίαση, ύστερα από την με αρ. πρωτ. 13091/10-12-2015 πρόσκληση του προέδρου του Συμβουλίου για να πάρει απόφαση για τα θέματα της ημερήσιας διάταξης.

ΘΕΜΑ 1 «Εναρμόνιση της ύπαρξης ή μη υποδιευθυντή με τον αριθμό των τμημάτων που λειτουργούν κατά το τρέχον σχολικό έτος»