ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ Ν.ΒΟΙΩΤΙΑΣ

ΔΡΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

Συγγραφέας: ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Π.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣ στις 23 Οκτωβρίου 2020

ΔΡΑΣΗ ΠΕΖΟΠΟΡΙΑΣ

Κατηγορία Χωρίς κατηγορία | Δεν υπάρχουν σχόλια »

ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑΣ ΓΙΑ ΜΙΣΘΟΛΟΓΙΚΗ ΕΞΕΛΙΞΗ ΝΕΟΔΙΟΡΙΣΤΩΝ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

Συγγραφέας: ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Π.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣ στις 22 Οκτωβρίου 2020

Απόφαση 1:  ΜΚ Νεοδιόριστων Εκπ/κών Ειδικής Αγωγής

Κατηγορία Οικονομικά, Οικονομικό Τμήμα | Δεν υπάρχουν σχόλια »

ΠΡΑΞΗ 22/05-10-2020

Συγγραφέας: ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Π.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣ στις 21 Οκτωβρίου 2020

ΠΡΑΞΗ 22η 05-10-2020

Κατηγορία Αναπληρωτές, ΠΥΣΠΕ, Χωρίς κατηγορία | Δεν υπάρχουν σχόλια »

ΑΠΟΣΠΑΣΗ ΜΟΝΙΜΟΥ ΕΚΠ/ΚΟΥ-ΕΠΑΝΑΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ ΕΚΠ/ΚΟΥ_ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΤΡΙΜΗΝΗΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ

Συγγραφέας: ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Π.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣ στις 19 Οκτωβρίου 2020

ΑΠΟΣΠΑΣΗ ΜΟΝΙΜΟΥ-ΕΠΑΝΑΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ_ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΤΡΙΜΗΝΗΣ ΣΥΜΒΑΣΗΣ

ΠΡΑΞΗ 25/19-10-2020

Παρακαλούνται οι αναπληρωτές που τοποθετήθηκαν με την Πράξη 25/19-10-2020 να παρουσιαστούν στις σχολικές μονάδες της τοποθέτησής τους ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΤΟΥΣ προκειμένου να καταχωρηθούν στο σύστημα μισθοδοσίας.

Κατηγορία Αναπληρωτές, ΠΥΣΠΕ, Χωρίς κατηγορία | Δεν υπάρχουν σχόλια »

Ανακοίνωση για αναπληρωτές που προσλήφθηκαν με σύμβαση τρίμηνης διάρκειας

Συγγραφέας: ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Π.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣ στις 17 Οκτωβρίου 2020

Καλούμε όλους τους αναπληρωτές που προσλήφθηκαν με σύμβαση τρίμηνης διάρκειας για την κάλυψη αναγκών που προέκυψαν από εκπαιδευτικούς που ανήκουν σε ευπαθείς ομάδες λόγω covid-19 , λαμβάνοντας υπόψιν τον πίνακα με τις κενές θέσεις , να συμπληρώσουν τη Δήλωση Τοποθέτησης και να την αποστείλουν μέχρι την Δευτέρα 19/10/2020 και ώρα 11.00 π.μ. στην ηλεκτρονική διεύθυνση mail@dipe.voi.sch.gr . Η Απόφαση τοποθέτησης-διάθεσης στα σχολεία αρμοδιότητάς μας θα αναρτηθεί στο site της Διεύθυνσης Π.Ε Βοιωτίας εντός της ίδιας ημέρας. Ως εκ τούτου oι προσλαμβανόμενοι οφείλουν να παρουσιαστούν και να αναλάβουν υπηρεσία εντός δύο εργάσιμων ημερών από την επομένη της ημερομηνίας τοποθέτησής τους σε σχολική μονάδα, ήτοι στις 20 ή στις 21 Οκτωβρίου 2020. Με την  παρουσίαση  των αναπληρωτών στα σχολεία παρακαλούνται οι Δ/ντες και οι Δ/ντριες να ανεβάσουν άμεσα στην πλατφόρμα  invoices-schools. espa.minedu.gov.gr και στο πεδίο παραστατικά πρόσληψης, το Δελτίο απογραφής αναπληρωτή σύμφωνα με την πράξη πρόσληψης. Τα δικαιολογητικά βρίσκονται στο site στην ακόλουθη διαδρομή: ΕΝΤΥΠΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ→ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗΣ ΓΙΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ και θα παραδοθούν από τους προσληφθέντες εκπαιδευτικούς στον/στην Διευθυντή/ντρια του σχολείου τοποθέτησης σε ατομικό φάκελο λαμβάνοντας αριθμό πρωτοκόλλου. Εν συνεχεία θα αποσταλούν στη Δ/νση Π.Ε. Βοιωτίας με ευθύνη των διευθυντών των σχολικών μονάδων.

Παρακαλούμε ενημερωθείτε από τα συνημμένα:

ΠΙΝΑΚΑΣ ΚΕΝΩΝ ΛΟΓΩ COVID-19

ΔΗΛΩΣΗ-ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ-ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ-ΤΡΙΑΣ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ

Κατηγορία Ανακοινώσεις, Αναπληρωτές, Λειτουργικά κενά | Δεν υπάρχουν σχόλια »

Εγκύκλιος αδειών εκπαιδευτικών βάσει ρυθμίσεων για το covid-19_136503/Ε3/8-10-2020

9ΚΛΞ46ΜΤΛΗ-8ΔΠ

Κατηγορία Άδειες | Δεν υπάρχουν σχόλια »

ΕΠΑΝΑΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΜΕ ΑΙΤΗΣΗ ΤΟΥΣ-ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ Γ’ ΦΑΣΗΣ

ΠΡΑΞΗ 23η 08-10-2020

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ Γ ΦΑΣΗ 2020-10-08

ΕΠΑΝΑΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΜΕ ΑΙΤΗΣΗ ΤΟΥΣ

ΠΡΑΞΗ 23η/08-10-2020

Παρακαλούνται οι αναπληρωτές που τοποθετήθηκαν με την Πράξη 23/08-10-2020 να παρουσιαστούν στις σχολικές μονάδες τοποθέτησής τους ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΤΟΥΣ προκειμένου να καταχωρηθούν στο σύστημα μισθοδοσίας.

Κατηγορία Αναπληρωτές, ΠΥΣΠΕ | Δεν υπάρχουν σχόλια »

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ Γ’ΦΑΣΗ 6-10-2020 ΑΝΑ ΕΡΓΟ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ – ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ

ΑΠΟ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΤΜΗΜΑ:

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ Γ’  ΦΑΣΗ (6-10-2020)

ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΤΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ-ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΩΝ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΣΤΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

Κατηγορία Ανακοινώσεις, Αναπληρωτές, ΕΣΠΑ, Οικονομικό Τμήμα | Δεν υπάρχουν σχόλια »

ΚΕΝΑ ΠΕ70-ΠΕ60 ΓΕΝΙΚΗΣ-ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Γ’ ΦΑΣΗΣ

Συγγραφέας: ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Π.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣ στις 7 Οκτωβρίου 2020

ΚΕΝΑ ΔΑΣΚΑΛΩΝ ΠΕ70

ΚΕΝΑ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΕ60 ΤΕ

ΚΕΝΑ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΠΕ70 ΤΕ

ΚΕΝΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΠΕ60