ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ  ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ      ΑΣΦΑΛΗΣ ΠΛΟΗΓΗΣΗ- ΑΣΦΑΛΗΣ ΖΩΗ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΕ  ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ   ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

ΑΣΦΑΛΗΣ ΠΛΟΗΓΗΣΗ- ΑΣΦΑΛΗΣ ΖΩΗ

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες

Στα πλαίσια της συνεργασίας  όλων των σχολικών μονάδων του χωριού μας ,της Πέλλας,  και καθώς είμαστε, όλα τα σχολεία ,  ενταγμένα σε ένα πρόγραμμα ομαλής  μετάβασης των μαθητών μας σε κάθε βαθμίδα εκπαίδευσης ,  καλέσαμε  σε  διαδικτυακή συνάντηση  την Υποδιεύθυνση Δίωξης  Ηλεκτρονικού Εγκλήματος  Θεσσαλονίκης  για ενημέρωση  την

Τρίτη 31 Μαΐου 2022  και ώρα 6.30 μ.μ.

Θέμα :  ΑΣΦΑΛΗΣ ΠΛΟΗΓΗΣΗ = ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ

και σας  καλούμε να παρακολουθήσετε  και να συμμετέχετε ενεργά , με  ερωτήσεις και παρεμβάσεις , σε ένα θέμα τόσο σημαντικό για την πρόληψη και προστασία των παιδιών μας  από τους κινδύνους του διαδικτύου.

Όλοι μαζί , σχολείο και οικογένεια , μπορούμε να  δημιουργήσουμε  ένα  ασφαλές περιβάλλον  για τα παιδιά μας .

Ο σύνδεσμος για να παρακολουθήσετε τη συνάντηση είναι :

ΣΗΜΕΙΩΣΗ : Αν παρακολουθήσετε   τη συνάντηση από τα κινητά σας ,να κατεβάσετε, έγκαιρα, την εφαρμογή webex .

διαδικτηο