Αυγ 29 2014

Ευχαριστήρια Σχ. Χρονιά 2011-2012

Ευχαριστούμε το Σύλλογο Γονέων και κηδεμόνων του Σχολείου μας για τη συμμετοχή του στον ελαιοχρωματισμό του Σχολείου, καθώς και σε όλες τις εκδηλώσεις που πραγματοποιήσαμε.

Ευχαριστούμε: Την εκδοτική Βορείου Ελλάδος και ιδιαίτερα τον κύριο Αλέξανδρο Μπακατσέλο για την ευγενική προσφορά έκδοσης της Εφημερίδας μας…

Ευχαριστούμε τον κο. Τσικνάκο Ιωάννη για  τη σημαντική βοήθειά του στην έκδοση της εφημερίδας μας, σε πίπεδο τεχνογνωσίας, αλλά και σε επίπεδο πόρων.

Ευχαριστούμε το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας για την προσφορά ενός laptop. Το laptop ήδη χρησιμοποιείται για τη βελτίωση της μαθησιακής διαδικασίας.

Ευχαριστούμε τον δάσκαλο Σταύρο Λάμπρου για την προσφορά ενός laptop στο Σχολείο μας. Το laptop χρησιμοποιείται ήδη για τη βελτίωση της εκπαιδευτικής διαδικασίας.

Ευχαριστούμε τον Σχολικό Σύμβουλο κο Παπαδόπουλο Πάρη για τις ενέργειες του για την προμήθεια ένος Ηλεκτρονικού Υπολογιστή ο οποίος εντάχθηκε  εξοπλισμό του Τμήματος ένταξης του σχολείου μας.