Τα παιδιά του Νηπιαγωγείου μας τίμησαν την Επέτειο της εξέγερσης του Πολυτεχνείου φτιάχνοντας ατομικά πλακάτ με το σύνθημα “Ψωμί – Παιδεία – Ελευθερία” και κάρτες με τη λέξη “Πολυτεχνείο”.
Στο Νηπιαγωγείο μας τα παιδιά τίμησαν την Εθνική επέτειο της 28ης Οκτωβρίου 1940 με διάφορες δραστηριότητες όπως: Ζωγράφισαν για την Ειρήνη και τον πόλεμο, τραγούδησαν , έκαναν κατασκευές κ.α.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα