Ο σχολικός μας κήπος αναναιώνεται και αποκτά νέα φυτά. Καθαρισμός, περιποίηση και 17 νέες τριανταφυλλιές στον κήπο μας! Ευχαριστούμε πολύ τον Δήμο Γλυφάδας για την υποστήριξη του στη διατήρηση και ανανέωση του σχολικού μας κήπου.
Αρχεία για 15 Μαρτίου, 2024
Μαρ 24 15
Καθαρισμός και νέες φυτεύσεις στον σχολικό μας κήπο
Συγγραφέας: 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ κάτω Δράσεις Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Καθαρισμός και νέες φυτεύσεις στον σχολικό μας κήπο