Από τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων

Ο Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων ζητά την αρωγή όλων των γονέων υπό μορφή ετήσιας εφάπαξ συνδρομής προκειμένου να
α. Αγοράσει τεχνικό, εκπαιδευτικό και αθλητικό υλικό για τους μαθητές,
β. Αποκαταστήσει φθορές των σχολικών κτιρίων,
γ. Συνδράμει στη διοργάνωση εορταστικών και μη εκδηλώσεων και άλλων δραστηριοτήτων των μαθητών.
Κατόπιν αυτού, παρακαλούνται όλοι οι γονείς να συνεισφέρουν το ποσό των 20 ευρώ για κάθε παιδί και 30 ευρώ για δύο παιδιά και άνω. Παρακαλείσθε να μην αγνοήσετε την έκκλησή μας, αφού χρειαζόμαστε τη βοήθειά σας προκειμένου να δημιουργήσουμε ένα ευχάριστο σχολικό περιβάλλον για τα παιδιά μας!
Παρακαλείσθε στα καταθετήρια σας να αναγράφετε το ονοματεπώνυμο του μαθητή/τριας καθώς και το τμήμα που φοιτά.
Λογαριασμός κατάθεσης: Τράπεζα Πειραιώς
ΙΒΑΝ GR 14 0172 3530 0053 5310 8125 100
Σας ενημερώνουμε ότι η συνδρομή, ως δεύτερη επιλογή πληρωμής, μπορεί να κατατεθεί στη Διεύθυνση του σχολείου,  σε φάκελο που θα αναγράφεται το  ονοματεπώνυμο του παιδιού και το τμήμα του. Η απόδειξη θα δίνεται στο παιδί σε δεύτερο χρόνο.
Σας ευχαριστούμε!