Ανακοίνωση του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων

03-03-2023

Ο Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων του 1ου Γυμνασίου Κομοτηνής ζητά την αρωγή όλων των γονέων υπό μορφή ετήσιας εφάπαξ συνδρομής προκειμένου να αγορασθεί τεχνικό, εκπαιδευτικό και αθλητικό υλικό για τους μαθητές, για αποκατάσταση ζημιών του σχολικού κτιρίου, για αγορά δώρων για τα παιδιά και για τη διοργάνωση εκδηλώσεων και άλλων δραστηριοτήτων.

Κατόπιν αυτού, παρακαλούνται όλοι οι γονείς να συνεισφέρουν το ποσό των 20 ευρώ για κάθε παιδί και 30 ευρώ για δύο παιδιά και άνω. Παρακαλείσθε να μην αγνοήσετε την έκκλησή μας, αφού χρειαζόμαστε τη βοήθειά σας προκειμένου να δημιουργήσουμε ένα ευχάριστο σχολικό περιβάλλον για τα παιδιά μας!

Λογαριασμός κατάθεσης: Τράπεζα Πειραιώς

Σύλλογος γονέων και κηδεμόνων του 1ου Γυμνασίου Κομοτηνής

ΙΒΑΝ GR 14 0172 3530 0053 5310 8125 100

Στην αιτιολογία θα πρέπει οπωσδήποτε να αναγράφεται το ονοματεπώνυμο και το τμήμα του μαθητή.

Ενημερώνουμε επίσης ότι την Πέμπτη 16-03-23 και ώρες 12.30-14.00 θα είναι μέλος του Συλλόγου μας για όποιον επιθυμεί να καταβάλει τις μετρητοίς την συνδρομή του.

Σας ευχαριστούμε!

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                       Ο Γ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ