cropped εικόνα Viber 2024 06 18 12 59 12 787

Χριστουγεννιάτικο παζάρι

1

2

Με χαρά σας προσκαλούμε στο χριστουγεννιάτικο παζάρι του Σχολείου μας. Σας περιμένουμε το Σάββατο, 16.12.23, 15.00 – 21.00, με ποικίλες δραστηριότητες:

• Κάλαντα και χριστουγεννιάτικα τραγούδια από τη χορωδία του Σχολείου μας

• Καραόκε

• Χορός

• Ανιματέρ

• Γράμμα στον Άγιο Βασίλη

• Face painting

• Christmas photobooths

• Λουκουμάδες

• Ζεστό κρασί

και πολλές άλλες εκπλήξεις! Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα!

Ο φωτισμός του Χριστουγεννιάτικου Δέντρου!

Παρουσίαση1
Με αφορμή τον χριστουγεννιάτικο στολισμό του σχολείου μας, τα παιδιά εκδήλωσαν την χαρά τους με χριστουγεννιάτικα τραγούδια, καρτούλες με μηνύματα αγάπης και χορευτικό από τις Αγιοβασιλίτσες μας. Αποκορύφωμα της γιορτούλας μας ήταν το άναμμα του χριστουγεννιάτικου δέντρου και του χιονισμένου χωριού μας. Καλές γιορτές με γλυκιά προσμονή!

Επίδοση βαθμολογίας Α΄τριμήνου

Σας γνωστοποιούμε ότι η ενημέρωση για την πρόοδο των μαθητών/τριών των Α΄ και Β΄ τάξεων του Σχολείου μας και η παράδοση της βαθμολογίας Α΄ τρίμηνου για τις υπόλοιπες τάξεις θα πραγματοποιηθούν την Παρασκευή 15.12.2023, 13.30 – 14.00. Υπενθυμίζουμε ότι σύμφωνα με τον Εσωτερικό Κανονισμό του Σχολείου μας η παραμονή παιδιών που δε φοιτούν στο Ολοήμερο Πρόγραμμα στους χώρους του Σχολείου κατά τη διάρκεια της ενημέρωσης δεν επιτρέπεται για λόγους ασφαλείας. Όσοι/ες από εσάς θα χρειαστείτε Βεβαίωση Επίσκεψης για τη συγκεκριμένη ημέρα, παρακαλούμε να μας ενημερώσετε στέλνοντας σχετικό ηλεκτρονικό μήνυμα στο 1dimoreok@gmail.com, προκειμένου να ετοιμαστεί έγκαιρα η βεβαίωση και να την παραλάβετε χωρίς περαιτέρω καθυστέρηση από το γραφείο της Διεύθυνσης στις 15/12.

Υποστηριζόμενο από blogs.sch.gr & Θέμα βασισμένο στο Lovecraft από τον Anders Norén