Την Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου 2023 στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας πραγματοποιήθηκε η χριστουγεννιάτικη γιορτή, την οποία πραγματοποίησαν οι μαθητές/τριες των Α΄ και Β΄ τάξεων με υπεύθυνους εκπαιδευτικούς τη Μαρία Σταυράκου και την Ελευθερία Γιώτα καθώς και τη δασκάλα μουσικής Σοφία Ρούσα. Τη χορωδία συνόδευσαν και οι μαθητές/τριες της Ε΄ τάξης.
Τα παιδιά το ευχαριστήθηκαν!!! Στο τέλος της γιορτής ζήσαμε και μια ευχάριστη έκπληξη! Ο Άγιος Βασίλης ήρθε στο σχολείο μας και μοίρασε δώρα σε όλα τα παιδιά! Ευχαριστούμε τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για τα δώρα και τον νοστιμότατο μπουφέ που ακολούθησε μετά το τέλος της γιορτής!
Καλά Χριστούγεννα με υγεία για όλους!!!