Πληροφορική Γ’ Γενικού Λυκείου (πρώην «Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον»): ενεργοποίηση ηλεκτρονικής τάξης για το τρέχον σχολικό έτος

Ενεργοποιήθηκε στην υπηρεσία ηλεκτρονικής τάξης για το τρέχον σχολικό έτος το μάθημα Πληροφορική Γ’ Γενικού Λυκείου (πρώην «Ανάπτυξη Εφαρμογών σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον»). Η πρόσβαση γίνεται από την ηλεκτρονική διεύθυνση https://eclass.sch.gr/courses/EL3944002114/

Ενημέρωση 30/3/2020: ο σύνδεσμος ενημερώθηκε τον Μάρτιο του 2020 με τον νέο σύνδεσμο του κλειστού πλέον μαθήματος, όπου πρόσβαση έχουν μόνο οι μαθητές του σχολείου.

Δημοσιεύθηκε στην Δευτεροβάθμια εκπαίδευση και χαρακτηρίσθηκε , . Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.