Στιγμιότυπα από την ενημερωτική εκδήλωση με τον Λογοθεραπευτή κύριο Ματθαίο Παυλίδη

Θα θέλαμε να εκφράσουμε την ευγνωμοσύνη μας προς τον κύριο Ματθαίο Παυλίδη, λογοθεραπευτή και λογοπεδικό, για την τιμή που μας έκανε με την παρουσία του στο σχολείο μας παρέχοντάς μας χρήσιμες συμβουλές και ενημέρωση για τη σημασία της επικοινωνίας και της σωστής χρήσης της γλώσσας. Η ομιλία του μας βοήθησε να κατανοήσουμε και να εκτιμήσουμε ακόμη περισσότερο αυτό το πολύτιμο εργαλείο επικοινωνίας και έκφρασης.

Επίσης, θα θέλαμε  να ευχαριστήσουμε θερμά όλους τους γονείς που παρευρέθηκαν σε αυτήν την εξαιρετικά σημαντική εκδήλωση. Η παρουσία και η υποστήριξή τους σε τέτοιες πρωτοβουλίες είναι ουσιώδης καθώς μας δίνει τη δύναμη και την αισιοδοξία που χρειαζόμαστε για να συνεχίσουμε το έργο μας προς τον κοινό μας στόχο. Την απαραίτητη στήριξη και ενθάρρυνση που χρειάζονται οι μαθητές μας.

1254 1 2 125

Κατηγορίες: Γενικά, Σχέδια Δράσης Σχολικής Μονάδας. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.