Εθνική Ετικέτα Ποιότητας για το έργο μας “Wearing my mask i can..”

Με μεγάλη χαρά ενημερωθήκαμε για μία ακόμη διάκριση του νηπιαγωγείου μας.

Στο eTwinning  έργο μας «Wearing my mask i can…» ( Με την μάσκα μου μπορώ) που υλοποιήθηκε τη σχολική χρονιά 2020-2021  απονεμήθηκε η εθνική ετικέτα ποιότητας από την επιτροπή αξιολόγησης (ΕΥΥ)

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές μας που δεν έχασαν στιγμή το ενδιαφέρον και τον ενθουσιασμό τους για το έργο παρόλες τις αντίξοες συνθήκες της τελευταίας χρονιάς, δίνοντάς μας έτσι το κίνητρο να συνεχίσουμε με περισσότερη χαρά αυτό το ταξίδι!

Πολλές ευχαριστίες οφείλουμε και στους γονείς οι οποίοι με προθυμία συνεργάστηκαν μαζί μας και συνέβαλαν σε αυτήν μας την επιτυχία.

Σε αυτό το σημείο δεν θα παραλείψουμε να αναφέρουμε και τις συναδέλφισσες του νηπιαγωγείου μας που μας στήριξαν από το παρασκήνιο. Τις ευχαριστούμε πολύ!

Ακολουθεί το μήνυμα της Εθνικής Υπηρεσίας  (ΕΥΥ) όπως μας στάλθηκε.

Συγχαρητήρια! Μόλις σας απονεμήθηκε η Ετικέτα Ποιότητας για το έργο Wearing my mask i can….
Το έργο σας αποτελεί μία ενδιαφέρουσα πρόταση ενεργοποίησης των μαθητών/τριων, προκειμένου να μάθουν να προστατεύονται με τη χρήση μάσκας στη νέα πραγματικότητα που διαμορφώνεται στα σχολεία.
Θετικά στοιχεία:
— Η θεματολογία του έργου
— Διαδικτυακά, συνεργατικά, διαδραστικά Παιχνίδια
— Αξιολόγηση του προγράμματος από μαθητές, γονείς, εκπαιδευτικούς
— Η διάχυση του προγράμματος
— Δράσεις για την Ημέρα Ασφαλούς Διαδικτύου
— Αξιοποίηση πολλών εργαλείων ΤΠΕ
Καλή συνέχεια στη δημιουργική σας πορεία!
Με εκτίμηση, η ΕΥΥ της δράσης eTwinning
Κατηγορίες: Βραβεία-Διακρίσεις, Γενικά, Ευρωπαϊκό πρόγραμμα Etwinning, Φορώντας την μάσκα μου μπορώ. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.