Εθνική Ετικέτα Ποιότητας για το eTwinning έργο μας “I believe i can”

Μετά από τα  έργα μας  “L.I.F.E.Little Inventors save Forest Ecosystems” και “Literacy everywhere” που υλοποιήθηκαν την σχολική χρονιά 2021/2022  και βραβεύτηκαν, πέρα από την εθνική, και με την Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας, σειρά είχε το έργο της περσινής σχολικής χρονιάς “I believe I can” να βραβευτεί.

Το έργο αξιολογήθηκε  από την Κεντρική Υπηρεσία Στήριξης (CSS) και του απονεμήθηκε η Εθνική Ετικέτα Ποιότητας.  Αναμένουμε λοιπόν με αγωνία την βράβευση με την  Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας και σε αυτό το έργο.

Ευχαριστούμε ξανά τους μικρούς μας μαθητές για την συμμετοχή τους και τους γονείς τους για την συνεργασία.

Κατηγορίες: I believe i can, L.I.F.E: Little Inventors save Forest Ecosystems, Literacy everywhere, Βραβεία-Διακρίσεις, Γενικά, Ευρωπαϊκό πρόγραμμα Etwinning. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.