Καλό καλοκαίρι!

Μία περίεργη, δύσκολη και συνάμα γεμάτη συναισθήματα σχολική χρονιά έφτασε στο τέλος της.

Κανείς δεν περίμενε όταν σας υποδεχτήκαμε στο καράβι της γνώσης ότι το ταξίδι μας θα είχε να αντιμετωπίσει την μεγάλη φουρτούνα του Covid-19.

Παρόλα αυτά τα καταφέραμε να φτάσουμε στο λιμάνι του προορισμού μας με ελάχιστες απώλειες, διότι το ταξίδι μας συνεχίστηκε και μέσω του προγράμματος eTwinning “Μένουμε Σπίτι…Μαζί!”  και με την  προσπάθεια της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης.

Σε όλο αυτό το ταξίδι είχαμε πολύτιμους συνοδοιπόρους εσάς τους γονείς με επιβάτες τα παιδιά. Σας ευχαριστούμε πολύ!

Με πολλή συγκίνηση και αγάπη θέλουμε να αποχαιρετήσουμε τις συναδέλφισσες που ήταν φέτος μαζί μας, οι οποίες έκαναν το ταξίδι μας ακόμα πιο όμορφο και δημιουργικό.

Αγαπημένες μας,

Ευγενία, Ελίνα, Ειρήνη, Στέλλα, Αριέτα,Πηνελόπη, Καλλιόπη, Παγώνα

σας ευχόμαστε τα καλύτερα, εις το επανιδείν!

Καλό καλοκαίρι σε όλους

από το εκπαιδευτικό προσωπικό του σχολείου μας

Σημ: Το σχολείο μπορεί να έκλεισε αλλά οι αναρτήσεις θα συνεχίζονται! Να μας επισκέπτεστε!

Κατηγορίες: Γενικά. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.