Δημιουργία λογαριασμού στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο

Αγαπητοί γονείς,

Σε συνέχεια της ενημέρωσής σας αναφορικά με το τεχνικό πρόβλημα που έχει ανακύψει στην ηλεκτρονική μας επικοινωνία μέσω e-mail, παρακαλείσθε όπως οι γονείς που είχατε πρόβλημα παραλαβής των μηνυμάτων μας (gmail κ.α.) να δημιουργήσετε έναν λογαριασμό στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο για το τέκνο σας, ώστε να λαμβάνετε όλοι τις σχετικές ενημερώσεις από τη σχολική μας μονάδα.

*Αν το επιθυμείτε και οι υπόλοιποι γονείς να δημιουργήσετε λογαριασμό στο Πανελλήνιο Σχολικό Δίκτυο, μπορείτε επίσης να προβείτε σε αυτή τη διαδικασία, καθώς αυτός ο λογαριασμός θα σας χρειαστεί και στις υπόλοιπες βαθμίδες (Δημοτικό κοκ).

** Παρακαλείσθε όταν ολοκληρώσετε τη διαδικασία, όπως αποστείλετε στο e-mail της σχολικής μονάδας το νέο e-mail που δημιουργήσατε.

Μέχρι να ολοκληρώσετε την παραπάνω διαδικασία, όπως ενημερώνεστε από την ιστοσελίδα της σχολικής μας μονάδας.

Επισυνάπτονται σχετικές οδηγίες δημιουργίας του ανωτέρω λογαριασμού.

Για κάθε διευκρίνιση, παραμένω στη διάθεσή σας.

Με εκτίμηση,

Η Προϊσταμένη