Ευχαριστούμε το σύλλογο γονέων και κηδεμόνων του Νηπιαγωγείου και Δημοτικού σχολείου Πετρανών για τα δωράκια που ετοίμασε με αγάπη για όλα τα παιδιά του νηπιαγωγείου μας με την έναρξη της σχολικής χρονιάς .
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα