Η ομάδα Πόλο του Λυκείου Βουλιαγμένης στο δρόμο προς την κορυφή

Για μία ακόμη χρονιά, η ομάδα Πόλο του Λυκείου Βουλιαγμένης βρίσκεται στο δρόμο προς την κορυφή! Με δύο συνεχόμενες νίκες, έδειξε τα… δόντια της, επικρατώντας με σκορ 15 – 5 επί της 2ης Σχολικής ομάδας Ανατολικής Αττικής και με σκορ 17 – 4 επί της 1ης Σχολικής ομάδας Ανατολικής Αττικής, κατακτώντας την πρώτη θέση στην Ανατολική Αττική.

πολο 2

Η ομάδα μας ξαναπαίζει την Τρίτη 26/3, στοχεύοντας σε μία ακόμα ξέφρενη πορεία προς τα τελικά, με σκοπό να κατακτήσει για άλλη μια χρονιά το Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα Πόλο!

πολο 1
πολο 3

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά! Πολλά μπράβο και στον γυμναστή του σχολείου μας και coach της ομάδας, κ. Αντώνη Δήμου, αλλά και στον κ. Αλέξανδρο Βαρούχα, που συνόδευε τα παιδιά, φροντίζοντας για τα διαδικαστικά!