Άρθρα για 12, Δεκέμβριος 2013

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ευχαριστήριο στην κ. Φωτεινή Τσακαλίδου, φιλόλογο στο γυμνάσιο Κορησού για την δωρεά βιβλίων του Μενέλαου Λουντέμη στη Σχολική Βιβλιοθήκη.

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΗΣΟΥ Kορησός, 12-12-2013 52052 Καστοριά Τηλ.-Fax: 2467051295 Email :  mail@gym-koris.kas.sch.gr Ιστοσελίδα: gym-koris.kas.sch.gr Ιστολόγιο: blogs.sch.gr/gymkoris ΠΡΟΣ κ. Φωτεινή Τσακαλίδου, φιλόλογο στο Γυμνάσιο Κορησού Αξιότιμη κ. Τσακαλίδου σας ευχαριστούμε θερμά για τη δωρεά των βιβλίων του Μενέλαου Λουντέμη ¨Οι κερασιές θ΄ ανθίσουν και φέτος” και “Ταξίδι στην απεραντοσύνη” στη σχολική  Βιβλιοθήκη του Γυμνασίου Κορησού Καστοριάς. Τα βιβλία… (συνέχεια…)

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ευχαριστήριο στον μαθητή της Α΄ τάξης, Χρήστο Τσαρνέλα για τη δωρεά βιβλίων στη Σχολική Βιβλιοθήκη

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΡΗΣΟΥ Kορησός, 12-12-2013 52052 Καστοριά Τηλ.-Fax: 2467051295 Email :  mail@gym-koris.kas.sch.gr Ιστοσελίδα: gym-koris.kas.sch.gr Ιστολόγιο: blogs.sch.gr/gymkoris ΠΡΟΣ Χρήστο Τσαρνέλα, μαθητή της Α΄Γυμνασίου Αγαπητέ Χρήστο, σε ευχαριστούμε θερμά για τη δωρεά των βιβλίων “Ο Σίσυφος στο μπαλκόνι” του Π. Τατσόπουλου και “Το ημερολόγιο ενός σπασίκλα” του Τζεφ Κίνι στη σχολική  Βιβλιοθήκη του Γυμνασίου Κορησού Καστοριάς. Τα βιβλία εντάχθηκαν… (συνέχεια…)

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ευχαριστήριο στον κ. Σάββα Παντζαρίδη, σχολικό σύμβουλο Π.Ε. για τη δωρεά στη βιβλιοθήκη μας του τετράτομου έργου του Χ. Τρικούπη “Ιστορία της ελληνικής επανάστασης”