Άρθρα για 16, Μάρτιος 2013

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Δραματοποιούμε το βιβλίο της Λένας Μερίκα: “SOS Κορίτσι σε κρίση” Πρόβα 1η (16-3-2013)

Το βιβλίο της Λένας Μερίκα “SOS κορίτσι σε κρίση” είναι αφιερωμένο στην Αναστασία, στον Αχιλλέα και στην παρέα της Κορησού. Ήρωες του βιβλίου η Αναστασία και ο Αχιλλέας. Γι΄αυτό λοιπόν τα παιδιά στα οποία είναι αφιερωμένο το βιβλίο θα παίξουν και τους ρόλους που έχουν το όνομά τους στο εφηβικό μυθιστόρημα. Η Αναστασία Στούμπου σήμερα… (συνέχεια…)

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 2η Πρόβα Θεατρικής Ομάδας (15-3-2013)

Καλά πήγε σήμερα!! Δουλεύονται οι ρόλοι, παίρνουμε το “κολλάει”, διασκεδάζουμε!!! Ρόλοι-Ηθοποιοί με τη σειρά που εμφανίζονται… 1. Θοδώρα-Κάλλη Βάσκου 2. Μίλτος-Ιορδάνης Τρεμόπουλος 3. Νικέτ-Έλλη Πνευμονίδου 4. Γιαγιά-Σοφία Τζιώλα 5. Άλκης-Βασίλης Κουζίνας 6. Μαμά-Άννα Τσαχτσίρα 7. Ντέπη-Ελευθερία Τζάκα 8. Μόνικα-Χρύσα Τζαχαλή 9. Καθηγητής Α-Χάρης Ρίμπας 10. Καθηγητής Β-Ανδρόνικος Γεωργιάδης 11. Άνδρας Α-Παντελής Ηλιάδης 12. Γυναίκα Α-Νικολέτα… (συνέχεια…)