Άρθρα για 14, Φεβρουάριος 2013

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Διαδραστική αφίσα για το σεμινάριο Διδακτικής και Ερευνητικής Μεθοδολογίας (Καστοριά, Οκτώβρης-Δεκέμβρης 2012)

Διαδραστική αφίσα για το σεμινάριο Διδακτικής και Ερευνητικής Μεθοδολογίας (Καστοριά, Οκτώβρης-Δεκέμβρης 2012) http://arekarkou.edu.glogster.com/seminario/

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εκδρομή στη Βίγλα (14-2-2013)
14 Φεβ 2013

Εκδρομή στη Βίγλα (14-2-2013)

Συντάκτης: Αρετή Κάρκου | Κάτω από: Εκδρομές

Εκδρομή στη Βίγλα (14-2-2013)

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ημερίδα: Ασφάλεια στο Διαδίκτυο (17-2-2013)

Ημερίδα: Ασφάλεια στο Διαδίκτυο Ο Σύλλογος Εκπαιδευτικών Πληροφορικής Καστοριάς (Σ.Ε.Π.Κ@) σε συνεργασία με το Κέντρο Ενημέρωσης και Πρόληψης  κατά των Ναρκωτικών Ν. Καστοριάς «Διέξοδος», διοργανώνει ημερίδα με θέμα «Ασφάλεια στο Διαδίκτυο» για εκπαιδευτικούς, γονείς, μαθητές και κάθε ενδιαφερόμενο. Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2013 και ώρα 5:30μμ στην αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου του… (συνέχεια…)

Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Διαγωνισμός Ορθογραφίας για μαθητές Γ΄ Γυμνασίου (Σύνδεσμος Φιλολόγων Καστοριάς)

Διαγωνισμός Ορθογραφίας για μαθητές Γ΄ Γυμνασίου Ο Σύνδεσμος Φιλολόγων Καστοριάς προκηρύσσει Διαγωνισμό Ορθογραφίας για τους μαθητές της Γ΄ τάξης Γυμνασίου όλων των ημερήσιων Γυμνασίων της Π.Ε. Καστοριάς, ο οποίος θα πραγματοποιηθεί το δεύτερο δεκαήμερο του Απριλίου 2013 (ο ακριβής χρόνος και τόπος θα ανακοινωθούν με νεότερη ανακοίνωση). Οι μαθητές που θα συμμετέχουν θα διαγωνιστούν προφορικά… (συνέχεια…)