Τελευταία συνάντηση συνεργατών eTwinning Planet Diversity

Συγγραφέας: Μαρία Πανουσιάδου | Κατηγορία eTwinning ΕΡΓΑ, Δ1 ΤΜΗΜΑ | , στις 13-06-2016

Στιγμιότυπο οθόνης (61)

Πατήστε στην εικόνα για να δείτε την παρουσίαση.

Στιγμιότυπο οθόνης (62)  Στιγμιότυπο οθόνης (63) Στιγμιότυπο οθόνης (64)

Την Παρασκευή 10-6-2016 έγινε η τελευταία συνάντηση συνεργατών του eTwinning Έγου Planet Diversity.  Το 7ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου υποδέχθηκε το Δημοτικό Σχολείο Πενταλόφου! Οι μαθητές και οι μαθήτριες του Δ1 από τον Εύοσμο με την υπεύθυνη υλοποίησης Βασιλική Σαζακλίδου (δασκάλα Φυσικής Αγωγής) και τις επισκέπτριες του Έργου Αθηνά Ψάλτη (δασκάλα Δ1) και Ελένη Μανδαλαρίδου (καθηγήτρια Αγγλικών), άνοιξαν μια τεράστια αγκαλιά και υποδέχθηκαν με πολλή αγάπη τους μαθητές και της μαθήτριες του Δ1 από τον Πεντάλοφο, την ιδρύτρια του Έργου Μαρία Πανουσιάδου (δασκάλα Δ1) και την καλεσμένη στη συνάντηση Σταματία Χατζηαντωνίου (Κοινωνική Λειτουργός, μέλος ΕΔΕΑΥ).  Η μέρα ήταν πλούσια σε εμπειρίες και δραστηριότητες!  Ευχαριστούμε ιδιαίτερα τους συνεργάτες μας αλλά και όλο το 7ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου για την αξέχαστη εμπειρία!