ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΣΤ ΤΑΞΗ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ

Την Πέμπτη 24/6/2021 στην αίθουσα τελετών του σχολείου μας πραγματοποιήθηκε μια λιτή τελετή λήξης του σχολικού έτους τηρώντας όλα τα απαραίτητα υγειονομικά μέτρα. Η ΣΤ΄τάξη παρουσίασε ένα πολύ όμορφο θεατρικό με τίτλο “Μούφα chanel”με την καθοδήγηση της δασκάλας της κας Αριστέας Κουτάλου, η Ε΄και η ΣΤ΄τάξεις τραγούδησαν καλοκαιρινά τραγούδια με τη συνοδεία της μουσικού του σχολείου κας Γλυκερίας Γκανά ,η ΣΤ΄χόρεψε παραδοσιακούς χορούς με την καθοδήγηση της εκπαιδευτικού Φυσικής Αγωγής του σχολείου κας Θώμης Σίσκου και η Ε΄τάξη αποχαιρέτησε τους συμμαθητές της με τον δικό της τρόπο. Ο Διευθυντής κος Ευστράτιος Ρεπάνης, η Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων κα Φανή Καρανίκα και ο πρόεδρος Κοινότητας Αργυροπουλίου κος Απόστολος Βογιατζής ευχήθηκαν στους μαθητές/τριες καλό καλοκαίρι, καλή πρόοδο και καλή επιτυχία στο νέο τους ξεκίνημα στο Γυμνάσιο.

Κατηγορίες: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ, ΓΙΟΡΤΕΣ. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.