Εκμίσθωση Κυλικείου Δημοτικού Σχολείου Αγροκηπίου

ΠΕΡΙΛΗΨΗ

Η ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ

ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΙ

Δημόσιο Πλειοδοτικό Διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές για την εκμίσθωση του Κυλικείου της Σχολικής Κοινότητας “Δημοτικό Σχολείο Αγροκηπίου / 1ου Νηπιαγωγείο Αγροκηπίου”.

Ο Διαγωνισμός και η αποσφράγιση των προσφορών θα γίνει στα Γραφεία της Σχολικής Επιτροπής Α’/Θμιας Εκπ/σης Δ. Χανίων (Χανιά – Κριάρη 40 – 1ος όροφος) στις  17  Οκτωβρίου 2014  ημέρα Παρασκευή  και από ώρα 11:00 πμ έως 12:00 μμ (ώρα λήξης προσφορών) ενώπιον της Επιτροπής Διενέργειας του Διαγωνισμού.

Περισσότερες πληροφορίες καθώς και η Διακήρυξη, στο τηλέφωνο 2821341772, αρμόδιο γραφείο της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Χανίων καθώς και στο website του Δήμου Χανίων www.chania.gr.

Ο Πρόεδρος της Σχολικής Επιτροπής

Α΄/θμιας Εκπαίδευσης Δήμου Χανίων

ΒΛΑΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

Την προσεχή Δευτέρα 6/10/2014, όλες οι τάξεις του σχολείου μας, θα συμμετάσχουν στους σχολικούς αγώνες, στα πλαίσια της μέρας σχολικού αθλητισμού. Οι μαθητές θα φοράνε αθλητικά παπούτσια, ελαφρά ρούχα, καπελάκι.