ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΣ ΓΟΝΕΙΣ !!!

μετά την τελευταία ενημέρωση  που έκανα στο ΠΣΔ φαίνεται πως ελάχιστοι μαθητές δεν  έχουν κάνει εγγραφή για να πάρουν κωδικούς. Έχω επικοινωνήσει με όσους υπήρξε κάποιο πρόβλημα με το e-mail ή τον αριθμό τηλεφώνου. Όσοι δεν έχετε  ακόμη καταφέρει την εγγραφή, μπορείτε ακόμη να καλείτε στα τηλέφωνα που σας έδωσα.

Όσοι έχετε ολοκληρώσει την εγγραφή, ενημερώστε τον δάσκαλο/την δασκάλα  για το username μαθητή και γραφτείτε στα μαθήματα της αντίστοιχης τάξης στο e-class.

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

1. Τα μαθήματα τα αφήσαμε κυρίως ανοιχτά για να εισέρχεστε χωρίς κωδικό.
  2. Τα μαθήματα που είναι κλειστά με σύνδεσμο , κάνετε  πρώτα  αίτημα στον δάσκαλο και αυτός κάνει αποδοχή και σας γράφει.
  3. Αναζητήστε τα μαθήματα που κάνετε στο Σχολείο. Θα τα βρείτε στο Σχολείο μας. Θα   οδηγηθείτε σε αυτό  μόλις κάνετε είσοδο στον λογαριασμό σας.
  4. Θα σας βοηθήσουν τα παρακάτω βίντεο…

Έχετε χρόνο …. Όλοι μπορείτε….