Την Πέμπτη 2 Φεβρουαρίου οι Ε΄ και ΣΤ΄ του σχολείου μας παρακολούθησαν τη θεατρική παράσταση ¨Το αυγό της Κότας¨ του … χωρίς να μεταβούν σε κάποιο θέατρο. Αντίθετα, το θέατρο ήρθε στο σχολείο μας. Πρόκειται για πρόγραμμα του Κρατικού Θεάτρου Βορείου Ελλάδος που πραγματοποιεί θεατρικές παραστάσεις σε σχολεία. Οι παραστάσεις εντός των τάξεων πραγματοποιήθηκαν από τους κα. Σαρόγλου Δέσποινα, η κα. Σμουλιώτη Στέλλα, κ. Καρανικόλα Άγγελο.
Σελίδες:
- 1
- 2