Εκδήλωση με θέμα: «Η προεφηβεία και η αντιμετώπισή της.»

προεφηβεια

Σας ενημερώνουμε ότι την Δευτέρα  1 Φεβρουαρίου  2016  θα πραγματοποιηθεί στο χώρο του σχολείου και ώρα 18:30, διάλεξη- συζήτηση με τον παιδοψυχίατρο κον. Αρκά Μιχάλη με θέμα: << Προεφηβεία και αντιμετώπισή της>>.

Αμέσως μετά θα πραγματοποιηθεί ενημέρωση του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων με θέμα έγκριση Ισολογισμού 2015 καθώς επίσης και άλλα τρέχοντα  θέματα.

Δημοσιεύθηκε στην ανακοινώσεις, δραστηριότητες, τα νέα μας. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.