Αποχαιρετιστήρια γιορτή της Στ΄ τάξης

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας οργάνωσε

μια αποχαιρετιστήρια βραδιά για τους μαθητές και μαθήτριες της Στ τάξης, την Πέμπτη 25 Ιουνίου,  στο χώρο του «Μάικ», στο Μελισσοχώρι.

Ήταν μια ξεχωριστή, ζεστή  βραδιά αφιερωμένη στους τελειόφοιτους του σχολείου μας.

Ο δάσκαλος της Έκτης,  Γκαβανάσιος  Κώστας  μίλησε από καρδιάς στους μαθητές του  και πρόβαλε ένα συγκινητικό  βίντεο με τις πιο σημαντικές στιγμές που πέρασαν μαζί.

Μαζί τους  ήταν και οι προηγούμενοι δάσκαλοι τους η κ. Σοφία και ο κ. Σάκης που αποχαιρέτισαν με τη σειρά τους τους μαθητές τους.

Στο τέλος ο Σύλλογος πρόσφερε ένα μπλουζάκι  στους μαθητές της ΣΤ΄ως αναμνηστικό.

Εμείς θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε το Σύλλογό μας  για την προσφορά του μιας και ήταν φέτος δύσκολο να διοργανώσουμε  ως Σχολείο, λόγω covid-19, την τελετή λήξης.

Δημοσιεύθηκε στην ΣΤ΄ τάξη, σύλλογος γονέων και κηδεμόνων, τα νέα μας. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.