Ευχαριστίες

Θα θέλαμε να εκφράσουμε τις ευχαριστίες μας στη Σχολική Επιτροπή του Δήμου Ωραιοκάστρου  και στο Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας για την αγορά και τοποθέτηση κουρτινών συσκότισης στις αίθουσες διδασκαλίας του σχολείου μας. Έτσι καθίσταται πλέον εφικτή η χρήση  προτζέκτορα  απαραίτητο μέσο της σύγχρονης διδασκαλίας.

Έχουμε τονίσει και στο παρελθόν τέτοιου είδους συνεργασίες φέρνουν θετικά αποτελέσματα και συμβάλουν στην αναβάθμιση της εκπαιδευτικής διαδικασίας.

Επίσης θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε ιδιαίτερα το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας  για την κάλυψη του κόστους της ημερήσιας εκδρομής  μας  για τους μαθητές/τριες του σχολείου μας, που θα πραγματοποιηθεί στις 30-05-2019 στην Αλιστράτη και στην Κατασκήνωση Τσαφ Τσουφ.

Ευχαριστούμε  και πάλι για την καλή συνεργασία και τη διαρκή υποστήριξη στο έργο μας.