Ομαλή μετάβαση από το δημοτικό στο γυμνάσιο- Εκδήλωση στα Εκπαιδευτήρια  Πάνου - Empros NewsΑγαπητοί Γονείς
Σας ενημερώνουμε ότι βάσει νέας σχετικής εγκυκλίου του κ. Διευθυντή Δ.Ε Γ΄ Αθήνας θα πρέπει άμεσα να επικαιροποιήσετε τη διεύθυνση κατοικίας σας, αναφέροντας το ονοματεπώνυμο του μαθητή και τη διεύθυνση κατοικίας ή προσκομίζοντας Υπεύθυνες Δηλώσεις μονίμου κατοικίας συνοδευόμενες από σχετικό αποδεικτικό (πρόσφατο λογαριασμό ηλεκτρικού ρεύματος οικιακό τιμολόγιο οποιουδήποτε παρόχου, ή πρόσφατο λογαριασμό νΕΥΔΑΠ, ή ενοικιαστήριο κατοικίας μέσω Taxisnet ή σε περίπτωση φιλοξενίας την τελευταια υποβληθείσα φορολογική δήλωση με διαγεγραμμένα τα οικονομικά στοιχεία.
Μπορείτε να τα στείλετε σκαναρισμένα με e-mail στο σχολείο (mail@5dim-ag-varvar.att.sch.gr).
ΠΡΟΣΟΧΗ: Τα αποδεικτικά μόνιμης κατοικίας θα πρέπει να είναι στο όνομα ενός εκ των δύο κηδεμόνων. .
Επίσης αν κάποιος μαθητής έχει αδελφό/ή που φοιτά στο Γυμνάσιο (έως και τη φετινή Β΄ Γυμνασίου) παρακαλούμε να μας το δηλώσετε αναφέροντας τόσο το Γυμνάσιο φοίτησης όσο και την τάξη.

Η όλη διαδικασία θα πρέπει να έχει ολοκληρωθεί έως και την Παρασκευή 3η Δεκεμβρίου 2021.