Μια ευχάριστη ανακοίνωση…
Όλα τα νήπια (έτος γέννησης 2007), για τα οποία έγινε αίτηση εγγραφής στο νηπιαγωγείο μας για το σχολικό έτος 2012- 2013, θα φοιτήσουν στο σχολείο μας καθώς δεν πραγματοποιήθηκε κλήρωση.
κι ένα όμορφο τραγούδι …
Μια ευχάριστη ανακοίνωση…
Όλα τα νήπια (έτος γέννησης 2007), για τα οποία έγινε αίτηση εγγραφής στο νηπιαγωγείο μας για το σχολικό έτος 2012- 2013, θα φοιτήσουν στο σχολείο μας καθώς δεν πραγματοποιήθηκε κλήρωση.
κι ένα όμορφο τραγούδι …