Ετικέτα ποιότητας 2022

Το Νηπιαγωγείο μας, συμμετείχε σε 3 προγράμματα etwinning την προηγούμενη σχολική χρονιά 2021-22,

“Κόκκινη κλωστή δεμένη δεξιότητες γυρεύει#SkillsLabs”, Traveling with a time machine”  και ” Water Workshop”, τα οποία βραβεύτηκαν με ετικέτα ποιότητας.

Συγχαρητήρια στους μαθητές και μαθήτριες μας και ευχαριστίες στους γονείς για την συνεργασία τους. Ευχαριστούμε ξεχωριστά όλες τις συνεργάτιδες Νηπιαγωγούς εντός και εκτός Ελλάδας για τη συνεργασία, τη φιλία και την αγάπη για τα παιδιά που αποπνέουν τα έργα μας.

Συγχαρητήρια! Μόλις σου απονεμήθηκε η Ετικέτα Ποιότητας για το έργο Κόκκινη κλωστή δεμένη, δεξιότητες γυρεύει! #SkillsLabs.

Υλοποιήσατε ένα ενδιαφέρον έργο που είναι βασισμένο στα εργαστήρια καλλιέργειας δεξιοτήτων

Θετικά σημεία του έργου:
-Ενδιαφέρον και πρωτότυπο θέμα
– Καλά οργανωμένο twinspace
– Αξιολόγηση και Διάχυση του έργου
– Οδηγίες για την ασφάλεια στο διαδίκτυο
– Ποικιλία δραστηριοτήτων

Εξετάζοντας όλα τα παραπάνω σας συγχαίρουμε διότι το έργο σας διαθέτει τα απαραίτητα στοιχεία για να θεωρηθεί πετυχημένο και σας απονέμουμε την Εθνική Ετικέτα Ποιότητας! Καλή συνέχεια στο δημιουργικό σας έργο! Με εκτίμηση, ο ΕΟΥ της δράσης eTwinning.

Χριστίναςκλωστή ετικέτα.pngΣυγχαρητήρια! Μόλις σου απονεμήθηκε η Ετικέτα Ποιότητας για το έργο  Traveling with a time machine.

Το έργο που υλοποιήσατε είναι βασισμένο σε ένα ενδιαφέρον θέμα όπως είναι η έννοια του χρόνου
Θετικά σημεία του έργου:
– Καλά οργανωμένο twinspace
– Αξιολόγηση και Διάχυση του έργου
– Ποικιλία δραστηριοτήτων
– Οδηγίες για την επικοινωνία στο διαδίκτυο

traveling label Travelling Καίτη

Συγχαρητήρια! Μόλις σου απονεμήθηκε η Ετικέτα Ποιότητας για το έργο Water Workshop.

Το έργο σας έχει μία πολύ ενδιαφέρουσα θεματολογία η οποία ταιριάζει απόλυτα στο πρόγραμμά σας και στην σύγχρονη εποχή με τις ιδιαιτερότητές της. Στα θετικά του σημεία ήταν η πολύ καλή συνεργασία των εκπαιδευτικών, το συγκροτημένο και καλά οργανωμένο Twinspace με τις τεκμηριωμένες δράσεις, η άριστη συνεργασία ανάμεσα στους εκπαιδευτικούς, τα πολύ ενδιαφέροντα εργαστήρια που κάνατε με τόσες ποικίλες δράσεις πάνω στο νερό μέσα από τις συναντήσεις σας, η συνεργατικότητα όλων των δράσεων η οποία ένωσε τους μικρούς μαθητές σε μία ομάδα συνεργασίας και επικοινωνίας και η εξαιρετική αξιολόγηση στο τέλος του έργου. Το μόνο αρνητικό ήταν ότι ήταν τόσο σύντομο! Συγχαρητήρια για την Ετικέτα Ποιότητας που σας απονέμεται για το έργο σας! Καλή συνέχεια στη δημιουργική σας πορεία!

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε με την Εθνική Υπηρεσία Στήριξης.

Με φιλικούς χαιρετισμούς
Η Ομάδα του eTwinning

Water workshop Καίτη WATER WORKSHOP LABELtraveling pupil labelκλωστή pupil elWATER WORKSHOP pupil el