Καλό καλοκαίρι

Άλλη μια σχολική χρονιά τελείωσε… μια σχολική χρονιά διαφορετική από τις άλλες, με πρωτόγνωρες συνθήκες, πρωτόγνωρους κανόνες, ανατροπές και αμηχανία.

Τη χρονιά αυτή χάσαμε την καθημερινότητά μας, χάσαμε τις φιλίες, χάσαμε τις αγκαλιές, χάσαμε τα  παιχνίδια μας, αλλά όμως δε χάσαμε το κέφι μας και την αγάπη μας για το σχολείο. Τα μικρά μας αστεράκια απέδειξαν πόσο δυνατά και ικανά είναι τηρώντας πιστά όλους τους καινούργιους κανόνες!

Και φτάσαμε στην τελευταία μέρα που οι φάκελοι γέμισαν και έφτασε η ώρα του αποχαιρετισμού (εφαρμόζοντας πάντα όλες τις απαραίτητες οδηγίες προστασίας).

Στα μεγάλα μας παιδιά, τα νήπια μας, ευχόμαστε να έχουν καλή πρόοδο στο μεγάλο σχολείο και

στα μικρά μας παιδιά, στα προνήπια μας, ευχόμαστε καλή αντάμωση!

Ευχαριστούμε θερμά όλους τους γονείς για τη συνεργασία και ιδιαιτέρως τα μέλη του Διοικητικού συμβουλίου  για την προσφορά  και  την αγάπη τους για το σχολείο μας!

Ευχόμαστε καλό καλοκαίρι σε όλους με υγεία!