Στολισμός χριστουγεννιάτικου δέντρου – Bazaar από τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων

1670187200920Το Σάββατο στις 3/12/2022 το απόγευμα ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων με τη βοήθεια των μαθητών στόλισαν στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας το χριστουγεννιάτικο δέντρο υλοποιώντας μια πραγματικά πρωτότυπη ιδέα. Το δέντρο διακοσμήθηκε με χριστουγεννιάτικες μπάλες που περιείχαν ατομικές φωτογραφίες των μαθητών μας. Ακολούθησε χριστουγεννιάτικο Bazaar με χειροποίητες χριστουγεννιάτικες κατασκευές. Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων πρόσφερε κεράσματα σε όλους.1670187182561 Παρευρέθηκε και ο Άγιος Βασίλης αυτοπροσώπως που χάρισε χαρά στους μαθητές μας!!!

Και του χρόνου!

Copyright © 2022. Με την επιφύλαξη όλων των δικαιωμάτων.