Εορτασμός της επετείου του Πολυτεχνείου

Αγαπητοί γονείς

polytexneioΣας ενημερώνουμε ότι η εορτή για την επέτειο του Πολυτεχνείου  θα πραγματοποιηθεί ξεχωριστά για κάθε τάξη εντός των σχολικών αιθουσών με την παρουσία μαθητών και εκπαιδευτικών την Τετάρτη 17 Νοεμβρίου 2021 και ώρα 8 : 15 π.μΠροβλεπόμενη ώρα ολοκλήρωσης της εορτής 9:40 π.μ. Την ημέρα αυτή δε θα γίνουν μαθήματα και οι μαθητές αποχωρούν από το σχολείο με τη λήξη της εορτής με ευθύνη των γονέων τους.

Copyright © 2021. Με την επιφύλαξη όλων των δικαιωμάτων.