Εορτασμός εθνικής επετείου 28ης Οκτωβρίου

Σας ενημερώνουμε ότι ο εορτασμός για την εθνική επέτειο της 28ης Οκτωβρίου θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 25 Οκτωβρίου 2019 στις 08:30 π.μ. Οι μαθητές θα αποχωρήσουν γύρω στις 09:30 π.μ με ευθύνη των γονέων τους. Το Ολοήμερο την ημέρα αυτή δε θα λειτουργήσει.

Τη Δευτέρα 28/10/2019 οι μαθητές των τάξεων Δ΄ – Ε΄- ΣΤ΄ που συμμετέχουν στην παρέλαση, με φροντίδα των γονέων τους θα προσέλθουν στην οδό Ραβινέ (στο ύψος του S/M MY MARKET) στις 10:30 π.μ. Η παρέλαση αρχίζει, σύμφωνα με το πρόγραμμα του Δήμου Περιστερίου στις 11:00 π.μ. Μετά το πέρας της παρέλασης οι γονείς παραλαμβάνουν τα παιδιά τους στο ύψος  της Alpha  Τράπεζας (Παναγή Τσαλδάρη και 25ης  Μαρτίου).

Copyright © 2019. Με την επιφύλαξη όλων των δικαιωμάτων.