Ενημέρωση γονέων από τους καθηγητές

Σας ενημερώνουμε ότι για την εβδομάδα 21-25 Ιανουαρίου 2019,  το πρόγραμμα ενημέρωσης των γονέων από τους διδάσκοντες είναι αυτό που ακολουθεί.

Πρόγραμμα ενημέρωσης γονέων από τους διδάσκοντες από 21-25 Ιανουαρίου 2019

Από τη Διεύθυνση

Λειτουργία σχολείου την Τετάρτη 16 Ιανουαρίου

Σας ενημερώνουμε ότι την Τετάρτη 16-1-2019 δε θα πραγματοποιηθούν μαθήματα, λόγω άδειας των εκπαιδευτικών για την πραγματοποίηση της ετήσιας γενικής τους συνέλευσης.

Από τη Διεύθυνση

Λειτουργία σχολείου την Τετάρτη 9-1-2019

Σας ενημερώνουμε πως την Τετάρτη 9 Ιανουαρίου 2019 το σχολείο θα λειτουργήσει από τις 10.00, σύμφωνα με απόφαση του Δήμου Παιανίας

Ωρολόγιο πρόγραμμα Τετάρτης 9 Ιανουαρίου

Κλειστά τα σχολεία την Τρίτη 8-1-2019

Σας ενημερώνουμε πως την Τρίτη 8 Ιανουαρίου 2019 το σχολείο θα παραμείνει κλειστό λόγω επικείμενου παγετού, σύμφωνα με απόφαση του Δήμου Παιανίας

Tombola viel Spaß!!!

2019

Tο πρόγραμμα «Αυστριακός-Γερμανικός Πολιτισμός: Παράδοση, ήθη, έθιμα και καθημερινή ζωή»

διοργανώνει Tombola-Λαχειοφόρο την Παρασκευή 21.12.

Οι μαθητές του προγράμματος δραστηριοποιήθηκαν και φέτος,

ώστε να σας προσφέρουν πολλά και όμορφα δώρα!!!

Σας περιμένουμε με χαρά και σας ευχόμαστε χρόνια πολλά και καλά Χριστούγεννα!!!

Frohe Weihnachten und einen guten Rutsch ins neue Jahr 2019!!!

Ετικέτες: ,

Χριστουγεννιάτικα δρώμενα στη Σχολική Βιβλιοθήκη

Αγαπητοί γονείς, αγαπητά παιδιά,

Η Σχολική Βιβλιοθήκη έχει τη χαρά και φέτος να διοργανώνει για ενδέκατη συνεχή χρονιά τη χριστουγεννιάτικη εορταγορά, η οποία πλέον έχει καταστεί θεσμός.

Σας προσκαλούμε να αγοράσετε τα δώρα σας, χειροποίητα κοσμήματα, μοναδικά γούρια, ξεχωριστά χριστουγεννιάτικα στολίδια σε ιδιαίτερα χαμηλές τιμές.

Τα έσοδα προορίζονται για τον εμπλουτισμό της σχολικής βιβλιοθήκης και την κάλυψη αναγκών των εκπαιδευτικών προγραμμάτων.

Σας περιμένουμε τις ώρες λειτουργίας του σχολείου (8.00 – 14.00) από τη Δευτέρα, 17-12 ως και την Παρασκευή 21-12

Σας ευχαριστούμε που όλα αυτά τα χρόνια στηρίζετε τη σχολική Βιβλιοθήκη και τις δράσεις της.

36ος Κλασσικός Μαραθώνιος Αθήνας

ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΒΡΑΒΕΥΣΗΣ ΤΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

Δρομικοί Αγώνες “PLATON RUN”