Το Παράρτημα Βοιωτίας της Ελληνικής μαθηματικής Εταιρείας βράβευσε το Σάββατο 24 Οκτωβρίου 2015 τους μαθητές της Ε΄ και Στ΄ τάξης που διακρίθηκαν στο διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά» κατά το σχολ. έτος 2014- 2015
Ανάμεσα σ’ αυτούς ήταν και οι μαθητές μας:
Τάξη Ε΄: Γκέλης Περικλής ( Ε1) και Μπόβαλης Αδαμάντιος (Ε2)
Τάξη ΣΤ΄: Γκέλης Κωνσταντίνος (ΣΤ1) και Παπαλουκά Σωτηρία (ΣΤ2)
Συγχαρητήρια παιδιά και καλή σας πρόοδο.