Γιορτή 25ης Μαρτίου

Την Παρασκευή 22 Μαρτίου 2019 έγινε η γιορτή μας για τον Ευαγγελισμό της Θεοτόκου και την επέτειο της έναρξης της επανάστασης του 1821. H διοργάνωση έγινε από τους μαθητές της ΣΤ΄ τάξης και τους εκπαιδευτικούς τους κ.Ναλμπάντη Πολυχρόνη και κ.Μπεχτσούδη Αγγελική.
Μαθητές, εκπαιδευτικοί και γονείς παρακολουθήσουμε ένα πολύ ωραίο χρονικό της ηρωικής εποχής του 1821.

Την εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους ο Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων κ. Λυμπερίδης Αθανάσιος με τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου και γονείς και συγγενείς των μαθητών μας.

Συγχαρητήρια στους μαθητές της ΣΤ΄ τάξης και στους δασκάλους τους κ. Ναλμπάντη Πολυχρόνη και κ.Μπεχτσούδη Αγγελική , στον εκπ/κό Φυσικής Αγωγής κ. Σκαρλατίδη Αθανάσιο, στον εκπ/κό Μουσικής κ. Καρανίκα Χαράλαμπο, που εργάστηκαν για την παρουσίαση και σε όλους τους εκπ/κούς για τη συμβολή τους.