Μπαζάρ Βιβλίου από τη Σχολική μας Βιβλιοθήκη.

Απρ 202429

IMG 1478

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία η διοργάνωση μπαζάρ βιβλίου στο πλάσιο του εορτασμού της Παγκόσμιας Ημέρας Βιβλίου  από τη Σχολική μας Βιβλιοθήκη. Στην είσοδο του σχολείου παρουσιάζονταν  καθ’όλη τη διάρκεια της ημέρας βίντεο  για την ενθάρρυνση της φιλαναγνωσίας  και βρίσκονταν σε θέση προβολής τα πιο δημοφιλή βιβλία με βάση το δανεισμό  των τελευταίων ετών από τους μαθητές. Με τα χρήματα που συγκεντρώθηκαν θα αγοραστούν καινούρια βιβλία και επιτραπέζια παιχνίδια για τους μαθητές μας.

Ευναριστούμε θερμά τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών που βοήθησαν σε αυτή τη διοργάνωση με τη συμμετοχή και την παρουσία τους καθώς και το σύλλογο διδασκόντων για την πολύτιμη  στήριξη. Εκφράζουμε επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά του προγράμματος της Βιβλιοθήκης μας, τα οποία εργάστηκαν με προθυμία και υπευθυνότητα γι’ αυτή τη διοργάνωση. Ευχόμαστε σε όλους Καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα!

Η ομάδα της Βιβλιοθήκης.

IMG 1477

από κάτω από: Χωρίς κατηγορία| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Μπαζάρ Βιβλίου από τη Σχολική μας Βιβλιοθήκη.