Σας γνωστοποιούμε ότι η ενημέρωση για την πρόοδο των μαθητών/τριών των Α΄ και Β΄ τάξεων του Σχολείου μας και η παράδοση της βαθμολογίας Α΄ τρίμηνου για τις υπόλοιπες τάξεις θα πραγματοποιηθούν την Παρασκευή 15.12.2023, 13.30 – 14.00. Υπενθυμίζουμε ότι σύμφωνα με τον Εσωτερικό Κανονισμό του Σχολείου μας η παραμονή παιδιών που δε φοιτούν στο Ολοήμερο Πρόγραμμα στους χώρους του Σχολείου κατά τη διάρκεια της ενημέρωσης δεν επιτρέπεται για λόγους ασφαλείας. Όσοι/ες από εσάς θα χρειαστείτε Βεβαίωση Επίσκεψης για τη συγκεκριμένη ημέρα, παρακαλούμε να μας ενημερώσετε στέλνοντας σχετικό ηλεκτρονικό μήνυμα στο 1dimoreok@gmail.com, προκειμένου να ετοιμαστεί έγκαιρα η βεβαίωση και να την παραλάβετε χωρίς περαιτέρω καθυστέρηση από το γραφείο της Διεύθυνσης στις 15/12.