12ο Δημοτικό Σχολείο Κορυδαλλού

Αρχεία για 3 Μαρτίου 2020

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΒΑΘΜΩΝ

Τη Δευτέρα, 16 Μαρτίου στις 13.15 παρακαλείσθε να έρθετε στο σχολείο για να παραλάβετε τους Ελέγχους Προόδου των μαθητών. Ελέγχους θα παραλάβουν οι γονείς των μαθητών της Γ΄, Δ΄, Ε΄ και Στ΄ τάξης αφού συναντήσουν τους δασκάλους στις αντίστοιχες τάξεις.

Οι γονείς των μαθητών της Α΄τάξης και του Β1, Β2 ενημερώνονται την ημέρα και ώρα που ορίζεται από τις δασκάλες τους.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Την Τετάρτη, 4/3/2020, τα τμήματα της Δ΄δημοτικού δεν θα λειτουργήσουν λόγω επιμόρφωσης των εκπαιδευτικών.