Αρχεία για Μάιος 11, 2020

Το σχολείο μας ομορφαίνει!!!

Μαΐ 202011

Ευχαριστούμε θερμά, το Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας, γιατί ένα πάγιο αίτημα πολλών χρόνων, της Δ/νσης του 10ου Νηπιαγωγείου Μυτιλήνης, των εκπαιδευτικών, των μαθητών και των γονέων, έγινε πραγματικότητα χάρις και σ’ εσάς και τις άοκνες προσπάθειές σας. Ένας μικρός και νεοσύστατος Σύλλογος, ενός μικρού σχολείου-νηπιαγωγείου, κατάφερε να πετύχει αυτό που ζητούσαμε και […]

Μάιος 2020
« Απρ   Ιούν »

1. 30/11/1874: Επεισόδια σημειώνονται στην Ελληνική Βουλή, καθώς ο προϋπολογισμός ψηφίζεται από την κυβέρνηση Βούλγαρη χωρίς τη νόμιμη απαρτία (Στηλιτικά).