Λίγα λόγια για μας, (με πολλές εικόνες)!!!

Ένα Σχόλιο στο άρθρο

“Λίγα λόγια για μας, (με πολλές εικόνες)!!!”

1. Μάιος 2, 2014 στις 2:52 μμ       Λία Λημναίου Έγραψε:

Έχω ένα κοριτσάκι 4 χρόνων, που θα πάει προνήπιο τον Σεπτέμβρη. Θα ήθελα να γνωρίσω από κοντά τόσο τον χώρο, όσο και εσάς!!!Πως μπορώ να επικοινωνήσω μαζί σας??Μου αρέσουν πολύ αυτά που κάνετε με τα παιδιά!!!

Νοέμβριος 2020
« Οκτ

1. 28/11/1925: Οι παιδαγωγοί Δημήτριος Γληνός και Αλέξανδρος Δελμούζος παύονται από τη Μαράσλειο Παιδαγωγική Ακαδημία, καθώς η διδασκαλία τους κρίθηκε εθνικά επιβλαβής. (Μαρασλειακά)