Αρχεία για Απρίλιος 14, 2020

Η αυλή του σχολείου εξωραϊζεται!!!

Απρ 202014

Από το Γραφείο Τύπου του Δήμου Μυτιλήνης εκδόθηκε σήμερα 14/4/2020 το ακόλουθο Δελτίο Τύπου: Ολοκληρώθηκε το έργο εξωραϊσμού με την διαμόρφωση του αύλειου χώρου του 10ου Νηπιαγωγείου Μυτιλήνης, του Ειδικού Δημοτικού Σχολείου Μυτιλήνης και του Ειδικού Νηπιαγωγείου Μυτιλήνης. Οι εργασίες συντήρησης, αποκατάστασης του δικτύου ομβρίων υδάτων και τσιμεντόστρωσης έγιναν από την Υπηρεσία Αυτεπιστασίας του Δήμου […]

Απρίλιος 2020
« Μαρ   Μαΐ »